Inloggen

Neem contact op

* Verplichte velden

Inhuurdesken


Algemeen    
support@staffingms.com +31 (0) 10 7600 945
     
Overheid    
Inhuurdesk Omgevingsdienst Midden-Holland    odmh@staffingms.com +31 (0) 10 7600 949
Inhuurdesk Omgevingsdienst West-Holland  odwh@staffingms.com +31 (0) 10 7600 951
Inhuurdesk Bodegraven-Reeuwijk bodegraven-reeuwijk@staffingms.com +31 (0) 10 7600 928
Inhuurdesk Alphen aan den Rijn alphen@staffingms.com +31 (0) 10 7600 920
Inhuurdesk Groene Hart groenehart@staffingms.com +31 (0) 10 7600 929
Inhuurdesk Zuidplas zuidplas@staffingms.com +31 (0) 10 7600 926
Inhuurdesk Woerden woerden@staffingms.com +31 (0) 10 7600 943
Marktplaatsdesk marktplaatsdesk@staffingms.com +31 (0) 10 7600 950
Inhuurdesk Gemeente Den Haag denhaag@staffingms.com +31 (0) 10 7600 987
Inhuurdesk Stadswerk072 stadswerk072@staffingms.com +31 (0) 10 7600 968
Inhuurdesk RUD NHN rudnhn@staffingms.com +31 (0) 10 7600 978
Inhuurdesk Haarlemmerliede haarlemmerliede@staffingms.com +31 (0) 10 7600 989
Inhuurdesk Hollandskroon hollandskroon@staffingms.com +31 (0) 10 7600 967
     
Zorg & ziekenhuizen    
GGZ Staffingdesk ggz@staffingms.com +31 (0) 10 7600 918
Inhuurdesk Zuwe zuwe@staffingms.com +31 (0) 10 7600 916
Inhuurdesk Thebe thebe@staffingms.com +31 (0) 10 7600 927
Inhuurdesk Haga haga@staffingms.com +31 (0) 10 7600 925
Inhuurdesk Intrakoop intrakoop@staffingms.com +31 (0) 10 7600 942
Inhuurdesk 's Heeren Loo sheerenloo@staffingms.com +31 (0) 10 7600 965
Inhuurdesk UMC Utrecht umcutrecht@staffingms.com +31 (0) 10 7600 976
Inhuurdesk Radboudumc
radboudumc@staffingms.com +31 (0) 10 7600 969
Inhuurdesk Sint Antonius
stantonius@staffingms.com +31 (0) 10 7600 900
     
Banking en Insurance    
Inhuurdesk Equens equens@staffingms.com +31 (0) 10 7600 944
Inhuurdesk AON aon@staffingms.com +31 (0) 10 7600 975
     
Gebouw en Industriemarkt    
Inhuurdesk Imtech Traffic & Infra imtechinfra@staffingms.com +31 (0) 10 7600 955
Inhuurdesk Imtech Nederland inhuurdesk.inl@staffingms.com +31 (0) 10 7600 988
     
Woning, Corporatie en Vastgoedmarkt    
p-OurDesk support@p-ourdesk.nl +31 (0) 10 7600 930
Inhuurdesk MVGM mvgm@p-ourdesk.nl +31 (0) 10 7600 930
Inhuurdesk Domesta domesta@p-ourdesk.nl +31 (0) 10 7600 930
     
Technologie    
Inhuurdesk Ziggo ziggo@staffingms.com +31 (0) 10 7600 959
Inhuurdesk Liberty Global libertyglobal@staffingms.com +31 (0) 10 7600 977